Obchodní podmínky prodeje kurzů

 Bezplatné živé vysílání kurzů

Slouží k tomu, aby jste si v živém přenosu mohli kurz prohlédnout a zvážit jestli si jej následně koupíte. Je vhodný i pro ty (např. studenti), kdo chce ušetřit a proto investuje 3 - 4 hodiny času, aby si kurz zhlédli celý.

Osobní účast

Připravovaných kurzů se můžete také osobně zúčastnit přímo ve vysílácím studiu. Získáte tak možnost přímo na místě se zeptat lektora na to, co Vás zajímá. A sami, přímo ve studiu, si vyzkoušet nové dovednosti. V ceně kurzu je i videozáznam, který pro Vás bude k dispozici v našem online archívu 7 dní od data vysílání. Svou účastí dáváte souhlas s tím, že se můžete objevit ve vysílání kurzu a následném videozáznamu v roli diváka kurzu.

 

Videozáznam online

Kurz si můžete objednat ve formě videozáznamu, který pro Vás bude doživotně k dispozici v našem online archívu. Kurz je rozdělen do několika částí, aby jste jej mohli sledovat postupně. Když si budete chtít osvěžit nějakou znalost, nemusíte prohlédávat celý kurz, ale můžete si pustit konkrétní část. Kurzy nejde stáhnout do počítače.

Způsoby platby a přidělení kurzu

Pokud je již videozáznam hotový, tzn. je 7 dní od termínu vysílání konkrétního kurzu:

    při platbě Paypalem nebo kreditní kartou Vám pošleme přístupy k videozáznamu do 1 pracovního dne.
    při platbě bankovním převodem je potřeba počítat se zdržením převodu 2-3 dny než dorazí peníze na náš účet.

Všechna práva vyhrazena

Kurz je určen jen pro vaše osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu zástupce Digifoto s.r.o. je zakázána jakákoli další distribuce části nebo celku a to včetně šíření prostřednictvím nástrojů elektronické komunikace či uchovávání v jakýchkoli databázích a serverech.

 

Obchodní podmínky k osobní účastí na kurzu

   1. Pořadatelem je společnost Digifoto, s.r.o., Nuselská 12, Praha 4, IČ 69500258, Spisová značka C 177866 vedená u rejstříkového soudu v Praze.


   2. Objednávka účasti na workshopu, kurzu, pořadu či semináři (dále jen Kurz, Objednávka) je závazná.


   3. Platba za Kurz je splatná do 7 dní od objednání (v případě že do zahájení Kurzu zbývá méně než 14 dní je splatnost 1 den). U osobní účasti na kurzu je až do zaplacení místo pro Vás dočasně rezervováno, po zaplacení je závazně obsazeno. V případě neuhrazení platby ve splatnosti nebo do začátku Kurzu má pořadatel právo Objednávku zrušit. Pokud se na Kurz přihlásíte méně než 14 dní před jeho začátkem, může místo obsadit účastník, který zaplatí dříve.


    4. U kurzů s uvedením "otevřený termín"
        objednáte si kurz
        uhradíte cenu kurzu
        po vypsání konkrétního termínu Vás budeme informovat emailem


   5. Objednávku můžete zrušit do 7 dnů před termínem Kurzu se stornopoplatkem 400 Kč, později činí stornopoplatek 100 % ceny Kurzu. Zrušení Objednávky je platné po jejím potvrzení emailem pořadatelem.


6.    Změny Objednávky - objednaný termín, nebo osobu účastníka lze po dohodě s pořadatelem změnit.

7.    Pořadatel si vyhrazuje právo na organizační změny, zejména místa a termínu konání Kurzu. Změny budou účastníkům Kurzu sděleny emailem nebo telefonem. Přihlášení účastníci mají nárok na vrácení 100 % ceny Kurzu, pokud do 3 dnů po ohlášení organizační změny požádají o zrušení Objednávky. V případě zrušení Kurzu mají přihlášení účastníci nárok na vrácení 100 % ceny Kurzu.
   

8. Zrušení a změny Objednávky jsou platné pouze po jejich potvrzení emailem pořadatelem.

9.  Na Kurzu není povoleno pořizovat audio a video záznam.
 
10.   Pořadatel je oprávněn zveřejnit poskytnuté reference účastníků Kurzu.
    Součástí Kurzu je natáčení pro účely dalšího šíření záznamu po internetu a v TV vysílání. Účastník Kurzu výslovně souhlasí s pořízením a užitím veškerých záznamů své osoby pořízených v prostorách kde se Kurz natáčí. Tento souhlas je neodvolatelný, je poskytnutý pořadateli beúplatně.

Pro více informací využijte radek@kurzyzive.cz nebo kontaktní formulář.


Osobní údaje
Údaje poskytnuté provozovateli uživatelem je provozovatel oprávněn použít pro marketingové účely. Uživatel je oprávněn zjistit rozsah provozovatem vedených údajů, nebo požádat o jejich odstranění.