Jakub Havrlant: Pravidla úspěchu | BizIT

VŠE. :-) Nyní ale vážně, možná pracujete jako živnostník, máte své podnikání. Možná jste se nedostali na Vysokou školu a nebo jste museli jít do práce. Přesto pro Vás akademická půda nemusí být něco tajemného a nedostupného. Na Vysoké škole ekonomické v Praze se pravidelně konají zajímavé přednášky z osobního rozvoje, networkingu, podníkání, investování, budování kariéry .atd, které Vás mohou inspirovat. Doporučuji občas mrknout na stránku: http://akce.vse.cz/

Dnes přidám přednášku, která proběhla v rámci byznys IT Klubu https://bizit.cz/ který spojuje studenty technických a ekonomických oborů a velmi velmi schopném týmu, který dokáže získat opravdové celebrity z oblasti podnikání. 

První celebritou je Jakub Havrlant, který velmi výrazně zčeřil venture kapitalové fondy v české republice s investiční společnosti Rockaway, která se po roce zařadila mezi lídry trhu. 
Pokud chcete proniknout do světa startupů a podnikání na internetu od někoho komu internet nejen zjednodušuje život :-), ale také znamená velké výzvy. 

Nebo už na internetu podnikáte a o to více Vás bude tahle přednáška bude zajímat stejně jako nás.