Adéla Brabcová o živém vysílání Kurzy živě 5.6. 2014

 Od posledního živého vysílání neuplynulo moc vody v řece a my jsme se znovu setkali, abychom vás naučili, inspirovali nebo zdokonalili v oblasti fotografování…

Tentokrát jsme začínali netradičně. První část workshopu byla věnována finalistům soutěže o nejlepšího fashion fotografa léta. Nutno vyzdvihnout, že do finále se dostali 4 ženy a 1 muž. Každý z finalistů měl 20 minut na nafocení nejlepších fotek. K dispozici mu byl ateliér a profesionální modelka. Při rozhovorech jsme se mohli dozvědět, že tato možnost všechny velice potěšila. Snímky si můžete prohlédnout na webu www.kurzyzive.cz a dokonce hlasovat a tím zvolit nejlepší fotografii.

V druhé části si přítomní fotografové mohli vyzkoušet fotit modelky, na jejichž těla se promítaly grafické vzory. Dále si mohli nafotit Bodygolding. 

Pokud jste nás, ale sledovali, tohle všechno víte.  Možná by vás, ale více zajímalo, co se dělo v zákulisí. Věřte, že se všichni moc moc snažíme, aby vše bylo v pořádku a vy si koukání užívali. Vždycky to tak ale není. Stále se také učíme a případné chyby nás posouvají dál.

Doufám, že nám zůstanete věrni a budu se těšit u příštího kurzu. Ať už osobně nebo přes síť. Adéla