Živé vysílání na téma – Ovládněte umění foto make-upu a staňte se soběstačnými

Živé vysílání na téma – Ovládněte umění foto make-upu a staňte se soběstačnými - bylo velmi zajímavé, poučné a příjemné. Lektoři, modelky, lační posluchači a krásná atmosféra. Každý z přítomných lektorů byl z úplně jiného světa a všichni dohromady tvořili dokonalý tým.

Dana Bárová – lektorka vizážistiky toho měla tolik, co říct, že ty 4 hodiny živého vysílání byly téměř málo! Přesto jsem přesvědčena, že diváci přítomní ve studiu i ti u obrazovek získali takové množství informací, že se mohou považovat za profesionální vizážisty – alespoň oni sami.

Účastníci kurzu byli velmi příjemné publikum a nebáli se zapojit a případně si i některé ´fígle´ i vyzkoušet. Osobně mě překvapila hojná účast mužů - otázka je, jestli zde byli kvůli kurzu, nebo kvůli krásným modelkám.

Patrik Hagara sice nebyl schopen dělat dvě věci najednou, takže v rámci tvorby výčesu nedával rozhovory, ale za to vytvořil hned několik uměleckých děl, na která stojí za to se podívat.

Ricardo Torini předvedl hned několik krásných kousků, jak to tak bývá u skvělého stylisty, a velmi zapáleně hovořil o tom, jak důležitý a opomíjený prvek oblečení vlastně je. Dokonce ve svém výběru šatů nalezl jedny i pro mě, a ač to bylo překvapivé, jelikož nemám zrovna modelkovské proporce, šaty mi padly, jako ulité.

Všichni zúčastnění prošli zajímavým školením a já se bála, kdy mě i nalíčí a upraví vlasy – ovšem mohu si oddechnout a doufat, že nás v budoucnu nečeká kurz plastické chirurgie.