Videa a Reportáž z fotografického workshopu 11.4. s promítáním grafiky

Ahoj v tomto očekáváném článku najdete videa z fotografického workshopu, který jsme pořádali 11.4. a vyzkoušeli jsme si modelky pozlatit, promítat na ně statickou grafiku nebo živě kreslenou ve Adobe Photoshop. Rád bych poznamenal že všechny modelky workshop nejenže přežily bez úhony, ale naopak zvládly celou akci na jedničku a odvedli profesionální výkon.
Samozřejmně jsme je u toho fotili  a připojujeme krásné fotografie přítomných fotografů.

A  na závěr to nejlepší v podobě textové reportáže od moderátorky večera Adély Brabcové. Jestli Vás akce zaujala, nebo jste narazili až na samotnou reportáž pomozte nám tento článek sdílet na Facebooku a dalších sociálních sítích, aby byl co největší zájem a potkali jsme se na další kreativní a živé akci! Radek projekťák Kurzyzive.cz

Jako první se můžete mrknout na videa z akce. Jako první pořád jsme jej vysílali na živo, abychom otestovali techniku, sehráli dohromady tým: Proto zde byli velké rezervy po dramaturgické stránce.:-) Najdete zde  záznamy těch nejzajímavějších okamžiků, rozhovorů jak s námi tak s přítomnými fotografy a modelkami.

 

Nyní následují fotky z workshopu fotografa pana Víta Zatloukala. Může být dobrým příkladem pro ostatní fotografy workshopu aby se nebáli a poslali nám své fotografie k zveřejnění na email radek@kurzyzive.cz Budeme se na ně těšit!

 

A zde je slíbovaná reportáž moderátorky večera!

Workshop pohledem Adély Brabcové

Sedím na přednášce… Lehce znuděná výkladem o televizní tvorbě a programové skladbě. Přemýšlím, co budu dělat zítra… V tom mi zvoní telefon, v němž se ozývá Radek z KurzyŽIVĚ a ptá se, jestli bych zítra mohla přijít moderovat zkušební vysílání fotografického workshopu…  Jeho nabídka mě moc nadchla a potěšila, protože najednou jsem měla plán na pátek. :-)

Kdysi mi někdo řekl, že fotky jsou pro toho, kdo si nepamatuje… S tím musím nesouhlasit, protože dobrá fotografie může být krásné umělecké dílo. To se potvrdilo i na fotografickém workshopu, který pořádal tým Kurzy ŽIVĚ. Tentokrát se jednalo o zkušební vysílání, aby se zjistilo, jestli vše funguje, tak jak má. Na kurzu se sešlo opravdu mnoho milovníků focení. Bylo vtipné pozorovat, jak se scházejí účastníci, všichni se svou láskou na krku.

V prvních chvílích mi připadalo, že mezi účastníky panuje drobná nervozita. Každý čekal, jaké krásné, originální záběry se mu dnes podaří zachytit. Ostatně i já jsem byla lehce nervózní z toho, jak mi to dnes bude mluvit.

Po chvilce a možná i s přibývající tmou začaly zábrany opadat, fotografové ochotně dávali rozhovory a bavili se mezi sebou. Jak už to tak chodí, závěr akce byl nejlepší. Na každém, kdo se přišel rozloučit, bylo vidět, že se mu nechce odcházet, což si myslím je skvělá motivace, k tomu, aby se podobný workshop uspořádal znovu.

 

Moc bych chtěla za sebe poděkovat týmu KurzyŽIVĚ a všem přítomným za úžasný den, který mi přinesl mnoho nových zkušeností.